בר פירות לאירוע

בר פירות לאירועים

כל אחד שמתכנן אירוע רוצה להשאיר חותם על האורחים וטעם לעוד. אירועים דורשים הרבה מחשבה, מאמץ והתארגנות, ובתוך כל ההכנות מתכננים רבים מתקשים למצוא את הרעיון לאטרקציה המושלמת לאירוע.

אך אל דאגה, לכל מי שתוהה איזו אטרקציה תהפוך ברגע אירוע לבלתי נשכח – בר פירות מעוצב הוא התשובה. בר פירות לאירוע הוא בר חוויתי, משמח וייחודי שמתאים לכל סוגי האורחים ולכל הגילאים.

מחפשים בר פירות איכותי לאירוע? אצלנו ב'פרימוס' תוכלו ליהנות מכמה סוגים של ברי פירות ולבחור את האחד לאירוע שלכם:

  1. בר שייקים כפרי – דוכן המשמש כבר שייקים עליו מונחים מגוון עשיר של פירות פרוסים וחתוכים בצורה מעוצבת. אנשי צוות העומדים מאחורי הדוכן מכינים מהפירות שייקים בבלנדרים הממוקמים במרכז הדוכן לאינטראקציה עם האורחים. הדוכן והמשקאות צבעוניים, מקושטים ומוסיפים צבע ועניין שישמח כל אורח.
  2. כרכרת פירות יוקרתית – שולחן פירות מעוצב בצורת כרכרה על גביו פרוסים וחתוכים מגוון רחב של פירות טריים ואיכותיים. כרכרת הפירות היא ייחודית וחגיגית ומתאימה מאוד בתור בר פירות לחתונה.
  3. בר פירות כפרי – דוכן פירות לאירועים בצורת בר עליו מונחים כל פירות העונה בעיצובים יפיפיים ומזמינים. בנוסף לפירות, הבר מגיע עם אבטיח עליו גילוף אישי לאלמנט חגיגי ומיוחד.
  4. בר קיאקים מעוצב – שולחן פירות לאירועים שמגיע עם פירות מעוצבים חתוכים ומנוחים בתוך קערות עץ בצורת קיאקים. בנוסף לפירות, השולחן מגיע עם מפה וקישוטים למראה חגיגי ומרשים.

אנחנו ב'פרימוס' מתמחים בברי פירות ייחודים לאירועים ושמים דגש רב על איכות ונראות הפירות שלנו. כאן תוכלו ליהנות מברי פירות מושקעים וטעימים ומשירות מקצועי ואישי.

בר פירות לאירוע